UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 7563413
*
nr 756 3413
Väggur
Förgylld, höjd: 60
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 april 2012
kl 19:43:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/4 04:14:44
1
300 kr
30/4 19:25:24
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene klocka väggklocka väggur
-
7391 Lodur
höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:23
-
7193 Lodur
Sent 1800-tal. Höjd: 130 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:58
-
7104 Väggpendyl
Rokokostil. Höjd: 60 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:59
*
Väggur
nr 756 3413
Väggur
Förgylld, höjd: 60
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 april 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/4 04:14:44 | 1 | 300 kr |
30/4 19:25:24 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene klocka väggklocka väggur
-
7391 Lodur
höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:23 -
7193 Lodur
Sent 1800-tal. Höjd: 130 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:58 -
7104 Väggpendyl
Rokokostil. Höjd: 60 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:59